Новости Полтавы и области 06.07.2016 в 14:08


В 151 округе на Полтавщине кандидат от «Батькивщины» создает списки избирателей

У центрі Лохвиці в одному з агітаційних наметів Богдана спостерігачі помітили агітаторів, котрі, спілкуючись з виборцями, вносили їхні персональні дані у власний список – ім’я, контактний номер телефону, адресу та підпис виборця. Агітатори повідомили, що збирають прихильників Руслана Богдана, і якщо людина стовідсотково буде голосувати за кандидата від «Батьківщини», вона повинна поставити свій підпис, а також надати персональні дані. На момент, коли спостерігач підійшов до намету, в одному списку було вже близько 40 людей. Про це повідомили у прес-службі ОПОРИ.
Читайте також: Битва за Полтавщину: рух «Чесно» про кандидатів 151 округу


Регіональний координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА Андрій Токарський повідомляє, що так як для кожної кампанії головним залишається цільова аудиторія, то подібна технологія по збору підписів із персональними даними зазвичай використовується кандидатами для того, аби виявити своїх прихильників.
До теми: У Пирятині кандидати в нардепи масово порушують своїми агітками благоустрій міста
– Після цього штаб кандидата отримує прихильників і розуміє кількість людей, з котрою потрібно працювати. Це є першим етапом. По закінченню, коли штаб виявив своїх прихильників, вони починають з ними працювати, – говорить Токарський.
Слід зазначати, що подібна схема застосовувалася в Полтаві під час місцевих виборів 2015 року.
ОПОРА нагадує, що згідно з частиною 1 статті 6 Закону «Про вибори народних депутатів», «Голосування на виборах депутатів є таємним, контроль за волевиявленням виборців забороняється».

Читайте больше на http://poltavainfo.cinfoo.com/news-36390.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0