Новости Полтавы и области 06.07.2016 в 14:08


6 июля празднуют Всемирный день поцелуев: об их пользе

6 липня святкують Всесвітній день поцілунків. Фото – dnipro.depo.ua
У середу, 6 липня, відзначається Всесвітній день поцілунку. Свято, придумали в XIX столітті у Великобританії, 20 років тому його затвердила Організація Об'єднаних Націй.
У цей день традиційно проводяться різні конкурси поцілунків, у тому числі і масовий поцілунок, який став дуже популярним.
10 найвагоміших та беззаперечних фактів, які свідчать про те, що поцілунки здатні покращити здоров`я.
1. Довгі поцілунки корисні для нашої кровоносної системи. Коли ми цілуємося, наш пульс частішає до 120 ударів на хвилину. Це хороше тренування для нашої серцево-судинної системи.
2. Після поцілунків наші легені працюють в три рази швидше: 60 вдихів за хвилину у порівнянні з 20 у спокійному стані. Така вентиляція – хороша профілактика проти хвороби легенів.
3. Деякі стоматологи впевнені, що поцілунки запобігають появі карієсу.
4. Поцілунки, які тривають більше 3 хвилин, допомагають нам боротися зі стресом. У цьому переконані науковці з Франкфурту-на-Майні.
5. Довгі поцілунки викликають низку біохімічних реакцій, які знищують гормони стресу. Так стверджує доктор Ульф Бемінг з Австрійської академії загальної медицини.
6. Ті, хто щоранку цілують коханих на прощання, живуть в середньому на 5 років довше.
7. Поцілунки підвищують самооцінку: люди відчувають себе потрібними і улюбленими.
8. Поцілунки спалюють калорії: 2-3 калорії в хвилину - і процес метаболізму прискорюється вдвічі. Вчені стверджують, що пристрасний поцілунок тричі на день допоможе втратити півкілограма за місяць. Це встановили австралійські вчені.
9. Ті, хто цілуються регулярно, мають практично нульові шанси померти від зараження крові. Цей факт довели вчені Каліфорнійського університету.
10. Поцілунки заспокоюють, знімають стрес і відключають «шуми» в голові. Під час поцілунків у крові підвищується рівень окситоцину - гормону, який відповідає за спокій.
За матеріалами ТСН та charivne.info

Читайте больше на http://poltavainfo.cinfoo.com/news-36384.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0