Новости Полтавы и области 22.05.2015 в 16:22


Благодійні концерти Олени Білоконь збирають кошти на допомогу бійцям 92-ї окремої механізованої бригади


IMG_3632

Заслужену артистку України, солістку Полтавської обласної філармонії зустріли в Українському домі «Перемога» міста Тернополя.

Благодійний  виступ полтавської співачки благословив Преосвященний  Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський Української Автокефальної Православної Церкви та організував Волонтерський центр Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ.

Доброчинні пожертви гостей тернопільського Українського дому «Перемога» зібрані для ремонту двигунів до військової техніки 92-ї окремої механізованої бригади – захисників східних кордонів України від російських окупантів.

«Концерт  Олени Білоконь на допомогу бійцям АТО-українським оборонцям від підступного вторгнення Росії став відвертим освідченням талановитої полтавки в любові до Батьківщини та її відданих синів, – наголосив прес-секретар Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ,  керівник Волонтерського центру ХПЄ  УАПЦ протодиякон Олександр  Горай. – Ми щиро дякуємо за підтримку в проведенні благодійних концертів Олени Білоконь  заступникові Тернопільського міського голови з питань культури Олександрові Смику та директорові Українського дому в місті Тернополі Василеві Мосулі».

IMG_3618

Валентина Олександренко

 Протодиякон Олександ Горай

Читайте больше на http://poltavainfo.cinfoo.com/news-16968.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0